Maanantai 8. toukokuuta 2017

Esitys Helsingin klubitalolla

Hyvän mielen pelit ry:n puheenjohtaja Tommi Gustafsson ja yhdistyksen jäsen Jukka Jokelainen pitivät esitelmän yhdystyksen toiminnasta Helsingin Klubitalolla maanantaina 8.5.2017.

Hallituksen puheenjohtaja Tommi Gustafsson kävi läpi yhdistyksen taustan, toiminnan sisällön sekä käynnissä olevat hankkeet. Lisäksi Jukka Jokelainen esitteli dwarfcampaign.com-websivuston sekä 3D-animoidun nallekarhun. Lisäksi esityksen lopussa esiteltiin Sami Nybergille tehty kuvagalleria osoitteessa saminyberg.hyvanmielenpelit.fi ja näytettiin Suomi 100 -projektia varten kuvattu teaser-video. Alla kuva tilaisuudesta sekä hallituksen puheenjohtajasta.

Hallituksen puheenjohtaja Tommi Gustafsson Helsingin Klubitalolla 8.5.2017

Esityksen PowerPoint-tiedosto

Esityksen PowerPoint-tiedoston voi ladata alla olevasta linkistä tai kuvaa klikkaamalla:

Esitelmä 2017-05-08 v2.pptx

Esitelmä